Як заробляти в інтернеті

Організація роботи

Ви маєте сайт і бажаєте заробляти на ньому? Існує чимало способів заробити в Інтернеті, і одним з найефективніших є розміщення передоплачених рекламних посилань на сторінках вашого сайту. Сьогодні існує чимало систем, які дозволяють повністю автоматизувати цей процес. Люди, що купують у вас місце для своїх посилань, мають тим самим змогу популяризувати свої сайти, піднявши до того ж їх позицію у результатах видачі пошукових систем. Для продажу посилань ми радимо користуватись такими системами як Sape.ru та Xap.ru – це найкращі в Рунеті сервіси, призначені для купівлі-продажу посилань з головних і внутрішніх сторінок сайтів.

Sape.ru

Sape.ru – це система купівлі-продажу посилань з головних і внутрішніх сторінок сайтів з широкими можливостями по автоматизації цих процесів як з боку оптимізаторів (людей, що купують посилання), так і вебмайстрів. Завдяки Sape.ru вебмайстер може пропонувати посилання з усіх внутрішніх сторінок, при цьому удвічі, втричі збільшуючи дохід від свого сайту без додаткових зусиль. А оптимізатор має можливість вибрати велику кількість авторитетних сторінок, не переобтяжених зовнішніми посиланнями, за низькою ціною!

Навіщо ж потрібна і чому такою популярною є система Sape.ru? Якщо Ви ще не впевнені, реєструватися в ній чи ні – ми спробуємо Вас переконати:

Що дає Sape.ru для власників сайтів – реєстрація рекламного майданчика і участь в розміщенні рекламних посилань дозволить отримати стабільний і вельми непоганий дохід – від 20–50 доларів на місяць для невеликих сайтів із невисоким ТИЦ і PR, до декількох тисяч доларів на місяць для високопопулярних і високоцитованих сайтів. При цьому відвідуваність вашого сайту не має ніякого значення, важливі тільки параметри майданчика і його видимість у пошукових системах! Реєструйтесь та заробляйте! Уже 40 тисяч вебмайстрів зробили свій вибір! Складно навіть уявити, що всі вони помиляються! Ви можете одночасно просувати і наповнювати свій сайт, збільшуючи відвідуваність і параметри його популярності!

Що дає Sape.ru для тих, хто хоче просунути свій сайт в пошукових машинах – перш за все це зручність, швидкість і значна економія засобів, в порівнянні з традиційними способами просування сайтів. Розміщення десятків і навіть сотень текстових посилань на авторитетних сторінках дозволить в найкоротші терміни привернути нових відвідувачів по тематичних запитах і при цьому обійдеться їму декілька разів дешевше, швидше і зручніше, ніж традиційні підходи (покупка головних сторінок, довгий і неефективний обмін посиланнями, залучення компаній по просуванню і так далі). Вже 15 тисяч сайтів успішно просуваються за допомогою Sape.ru! Це говорить само за себе! Вдалого Вам просування!

Зареєструватися в системі Sape.ru

Xap.ru

Xap.ru – це система для розміщення великої кількості тематичних текстових оголошень з прямими посиланнями на різних сайтах. Це зручний інструмент, що дозволяє заощадити величезну кількість часу, сил і грошей: за декілька хвилин можна замовити і розмістити тисячі посилань з десятків (а незабаром – сотень і тисяч) високоякісних тематичних сайтів. За допомогою системи Xap.ru вебмайстер може не лише заробити гроші, але і просувати свій сайт, скориставшись системою як рекламодавець (баланс в системі об'єднаний).

Переваги системи Xap.ru для Вебмайстерів:

  • Надійність. Це означає, що навіть сама вірогідність неоплати реклами з боку системи Xap.ru дорівнює нулю. Тому що вона проплачується завчасно на 1–3 місяці наперед. Коли підходить термін нової оплати, система знову робить передоплату на наступний період розміщення.
  • Стабільність. Це означає, що, на відміну від систем поклікової реклами, в яких дохід власника сайту в різні місяці може різнитися у багато разів через притік або відтік рекламодавців, в системі Xap.ru власник сайту знає точно дохід на 1–3 місяці наперед. При зростанні показників сайту дохід може тільки збільшуватися.
  • Зручність. Це означає, що Вам потрібно тільки один раз встановити код наданий системою і більше про неї не згадувати, а займатися розвитком свого сайту.

Для зручності вебмайстра, під час подання ним заявки на вступ до мережі, Xap.ru відразу називає ціну, за яку готова купити пропоновані ним рекламні місця на його сайті. До того ж ці ціни завжди можна і обговорити.

Гроші за розміщення посилань нараховуються авансом за місяць вперед і миттєво виводяться по Webmoney.

Зареєструватися в системі Xap.ru

Тема WordPress та іконки від Студії N.Design
RSS-потік записів RSS-потік коментарів