Чотириденний робочий тиждень виклик. Частина І

Uncategorized Коментувати

Чотириденний робочий тиждень

Що більше ви працюєте, то більше встигаєте, чи не так?
Гм-м, я хочу надихнути вас прийняти «Чотириденний виклик».

Задача

Якщо ви звичайна людина, у вас завжди багато роботи та недостатньо часу, щоб її виконати. Електронна скринька весь час переповнена, а список справ-які-потрібно-зробити ніколи не закінчується. Ви постійно живете з притлумленим почуттям провини, бо ніколи не приділяєте достатньо часу тому, що його потребує. І що засмучує ще гірше — чим більше ви працюєте, тим більше, здається, потрібно зробити. Ет!

То як нам подолати це божевілля?


Виклик

Нещодавно ми з дружиною обговорювали наш розклад роботи та якість нашого життя. Ми були страшенно зайняті та обоє почувалися неабияк виснаженими. Поміж управлінням Carson Workshops, побудовою веб-додатків на зразок DropSend, організацією BD4D, оновленням Bare Naked App та підтримкою Vitamin часу на те, щоб встигати робити все інше, не залишалося.

Джиліан (моя дружина) сказала: «Чому б нам не спробувати працювати чотири дні на тиждень та подивитися, що з того вийде? Так у нас залишиться більше часу на відпочинок». Я подумав, що ця ідея безглузда. Як, хотів би я знати, ми зможемо все це встигнути? У нас забагато роботи і на п’ять днів, то що ж казати про чотири?!

Аж тоді мене осяяло: ми завжди матимемо незроблену роботу. І просто працюючи більше, ми цього не змінимо. Насправді, працювати більше — це навіть контрпродуктивно. Я розпочинав свій робочий день о 5:30 ранку і працював до 22:00 та все одно не встигав зробити все заплановане. Якщо робота у ці додаткові години не рятувала мене від нескінченних планів, то очевидно, що просто працювати більше — це не вихід.

Тоді я зрозумів, що це питання не часу, а мого особистого сприйняття. Я знав, що маю попереду цілий тиждень, щоб переробити всю роботу, тож я розподіляв її на п’ять (або й на всі сім!) днів. Якби ж я знав, що у мене є лише чотири дні на те, щоб виконати тижневе завдання, це б спонукало мене працювати більш ефективно.

Тож ось і виклик: працювати менше годин.

Як це здійснити

Отже, працювати менше — звучить заманливо, але чи можливо це здійснити у реальному житті? Це залежатиме від двох ключових факторів:

  1. Ви працюєте за наймом чи на себе?
  2. Ви продаєте товари чи послуги?

Якщо ви працюєте на себе

Коли ви господар свого часу, ви повністю контролюєте свій розклад. Вам вирішувати, у які дні та як довго працювати. Ми з Джил працюємо з понеділка по четвер із дев’ятої ранку до шостої вечора. Немає значення, коли саме працюватимете ви, головне — щоб ваш тиждень став скороченим.

Якщо ви працюєте на когось іншого

Коли ви працюєте на звичайній роботі з-дев’ятої-до-шостої, ви, ймовірно, думаєте: «Добре тобі, Раяне, ти можеш планувати свій тиждень. А мій бос звільнить мене, щойно я затнусь про чотириденний робочий тиждень!». І напевне, ви маєте рацію.

Втім, ви можете прийняти цей виклик у інший спосіб. Замість того, щоб починати роботу зрання і закінчувати її опівночі, скажіть собі, що маєте рівно вісім годин на те, щоб виконати всі поставлені на день завдання. Встановіть уявний прапорець наприкінці робочого дня та пам’ятайте, що вимкнете комп’ютер та зберете свої речі рівно о шостій.

Коли ви кажете собі, що маєте обмежену кількість часу на виконання великої кількості завдань, виявляється, що це допомагає вам зосередитись на роботі та працювати швидше.

Товари та послуги

Працювати чотири дні на тиждень значно важче, якщо ваша компанія надає послуги. Приміром, дизайн-студії змушені справді добре попрацювати, аби вкластися у чотириденний тиждень, хоча б просто тому, що клієнти розраховують на вашу присутність в офісі протягом усіх п’яти днів.

Якщо це про вас, тоді хочу вас запитати: «Ви живете заради того, щоб працювати, чи працюєте заради того, щоб жити?». Я вважаю, що варто обрати останнє. Так, ви втратите кількох клієнтів, які звикли завжди мати вас під рукою, на відстані одного дзвінка, але якщо подивитись на це ширше, чи так це важить?

Можливим вирішенням такої проблеми може стати поступовий перехід на нову чотириденну систему. Скажімо, запровадьте практику чотириденної роботи, скоротивши для початку один тиждень на місяць. Поступово скоротіть два, потім три тижні на місяць. Зрештою, ви дійдете до чотирьох, і за цей час, сподіваюсь, клієнти звикнуть до ваших нововведень.

Стаття Раяна Карсона (сайт) у A List Apart Magazine

Translated with the permission of A List Apart Magazine and the author[s].

Розробка веб-сайтів Веб-студія, найкращі ціни тільки у нашій веб-студії , висока якість і надійність веб-сайтів.
меблі львів
Xотите купить или продать (подержанный|б у) , новый fdnj? И не хотите тратить много времени, блуждая по сотням онлайн-авто базаров. Тогда наш сервис специально для Вас! Наш авто базар предлагает (подержанный|б у|) автомобиль практически любых марок и моделей, во всех крупных городах. Наши подержанные автомобили ждут своих владельцев, которые хотят продать машину выгодно, и в кратчайшие сроки. Если вы хотите купить авто, но новый автомобиль вам дорого, наш авторынок предлагает подержанные авто по вполне демократичным ценам. Мы предлагаем подержанные авто , что совершенно не означает значит что у нас вы сможете приобрести плохое авто. Подержанные авто всегда имеет низкую цену. Авторынок – уникальный поисковик б у авто. Желаете продать (подержанный|б у|) fdnj ? Теперь Вам нет необходимости посещать каждый авто-базар, не нужно ехать на автобазар. Просто посещайте наш онлайн авто рынок. Теперь купля автомобиля стала проще – добавляйте выбранные автомобили в Портфель . Оцените возможность искать одновременно несколько марок авто, выбирать несколько регионов, в которых продается авто. Хотите купить(продать) (подержанный|б у) или новый fdnj? Желаете чтобы Ваше объявление было на нашем автобазаре ? Ускорьте продажу авто, сделав его VIP прислав SMS.
События во Львове почти всегда были в центре внимания не только львовян, но и туристов. Их всегда притягивала колоритная жизнь города и все мероприятия, которые часто происходят в городе Львов.Русский язык во Львове является важной частью жизни города Львов, так как в город всегда приезжают туристы, желающие посмотреть достопримечательности города. Для жителей города общение на русском языке не вызывает особых трудностей, это помогает приезжим проще найти общий язык и упрощает отдых и времяпровождение.Львовская область является центром <

Обговорення завершено.